O nas

 

KOMIN-EXPERT.PL to jeden z większych sklepów internetowych w naszym kraju oferujący w swojej sprzedaży wkłady i piece kominkowe w atrakcyjnych cenach. Od początku istnienia firmy dokładamy wszelkich starań, aby każdy znalazł u nas coś dla siebie. Nie zamykamy się na żadną grupę klientów. Chcąc zadowolić najbardziej wymagających Klientów wprowadzamy nowe rozwiązania, dzięki którym nasz sklep internetowy staje się przyjazny dla wszystkich.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wkłady i piece kominkowe zarówno żeliwne jak i stalowe,powietrzne i z płaszczem wodnym jak również kominki kaflowe.

Zależy nam na tym, by Klienci, którzy z reguły nie robią zakupów przez internet, mogli szybko i bezproblemowo znaleźć w naszym sklepie odpowiadające im wkłady i piece kominkowe.

 

To, co wyróżnia KOMIN-EXPERT.PL spośród wielu innych sklepów internetowych, to bardzo intuicyjna obsługa naszej strony. Jako eksperci w swojej branży z 19sto letnim doświadczeniem, potrafimy nie tylko sprzedawać, pomagamy również w doborze asortymentu. Jeżeli więc mimo wszystko natrafiłeś na jakiekolwiek trudności, skontaktuj się z nami. Dokładamy wszelkich starań, aby spostrzeżenia naszych Klientów dotyczące serwisu były na bieżąco wprowadzane w życie.

 

Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu online z naszymi pracownikami. Z pewnością udzielą odpowiedzi na wszelkie nurtujące Państwa pytania.