Piec ALFA WT

☆☆☆☆☆
☆☆☆☆☆
Pierwsza opinia tego produktu
1 299,00 zł
Ogrzewacz wolnostojący jest mniejszy i lżejszy od zwykłego kominka dzięki czemu możemy go ustawić prawie w każdym miejscu w domu lub mieszkaniu. Jedyne ograniczenie jest takie, że ogrzewacz musi być podłączony do komina. Dodatkowym atutem jest to, że w razie potrzeby można go bardzo łatwo zdemontować i przenieść w inne miejsce. Ogrzewacze wolnostojące pod względem sprawności grzewczej są porównywalne ze zwykłym kominkiem. Oddają ciepło całą swoją powierzchnią oraz rurą odprowadzającą spaliny do komina - sprzedawane przez nas piece produkowane są w Bułgarii w jednej z największych fabryk na świecie.

ALPHA 1VR9 Z WĘŻOWNICĄ   (PŁASZCZ WODNY)

I Z SZAMOTEM NA WSZYSTKICH ŚCIANACH

 

Model 1VR9   -  PARAMETRY:

Powierzchnia grzewcza:80 m2

Zakres mocy :8 do 11kW

Materiał:wykonany ze stali kotłowej

Wylot spalin:130 mm

Sprawność:66,4%

Wysokość:820 mm

Szerokość:470 mm

Głębokość:420 mm

Wejście/wyjście wody: 1 cal

Rodzaj paliwa: Zalecane sezonowane drewno liściaste o wilgotności ≤20%

Szyba żaroodporna:TAK ( do 750 oC)

Certyfikat, zgodność:NORMA EN 13240

Gwarancja: 2 lata

 

 

Alpha to idealne rozwiązanie, jeśli szukasz niedrogiego, lecz estetycznego i wydajnego ogrzewacza pomieszczeń z płaszczem wodnym.

 

CO TO JEST PŁASZCZ WODNY?

Jest to sposób na ogrzewanie wielu pomieszczeń przy pomocy kominka. Płaszcz wodny jest to stalowy zbiornik z wodą umieszczony wewnątrz paleniska, podłączony do instalacji centralnego ogrzewania. Dzięki temu przy pomocy kaloryferów można ogrzać pozostałe pomieszczenia Twojego domu. System ten nie wymaga instalowania dodatkowych pomp. Ciepła woda rozprowadzana jest dzięki wykorzystaniu grawitacji! Wystarczy tylko zainstalować zbiornik wyrównawczy w najwyżej ułożonym miejscu układu

i możesz cieszyć się ciepłem w całym domu. Oszczędności wynikające

z ekonomii opału drewnem sprawiają, że zakup może zwrócić się w trakcie jednego sezonu grzewczego.

Brak opinii o tym produkcie

Wyślij wiadomość